Misafir Kalem
Misafir Kalem

Sorumlusu Bizmişiz

08 Kasım 2021
3 dk Okuma
10 ay önce
Sorumlusu Bizmişiz

30 Temmuz tarihinde Konya’nın yüreğine ateş düştü, yandı kavruldu.

7 Kürt kökenli vatandaşımız bir caninin silahından çıkan kurşunlarla katledildi.

Yürekler yangın yeri… Konya ve Türkiye, canice katledilen 7 canın acısında… Birileri ise bu olayı siyasi bir boyuta getirip Kürt- Türk çatışmasına çevirmek derdinde…

Olay yerine gelip gerçeği yansıtmayan, gerçeği çarpıtan provakatif açıklama yapan avukat Abdurrahman Karabulut, yaşanan vahşetin üzerinden yürüyüp bu kez bunun etnik bir çatışma olduğu söylemleri ile bir kez daha canları yakıyor.

Pekiiii kim bu avukat deyip araştırdık baktık ki Abdurrahman Karabulut’un siyasi görüşü de belli gittiği yolda BDP’den belediye başkan aday adaylığında tutun da, PKK terör örgütü propagandası yapmaktan, bomba gömenlere,  örgüt adına faaliyet gösterenlerden Sempatizanlara kadar onlarca PKK’lı hainin avukatlığını yapmış.

Bunun yanı sıra PKK terör Örgütü’nün siyasi kolu olarak bilinen HDP’nin eş genel başkanı olan 6-8 Ekim olaylarının sorumlusu ve PKK terör örgütü elebaşı Bebek katili Abdullah Öcalan’ın heykelini dikeceğiz diye söz veren Selahattin Demirtaş’ın da gönüllü avukatlığını yapan kişi bu avukat… bu kadar mı tabiki değil devamı var.

Bu avukat Karabulut Cumhurbaşkanı’na hakaret suçundan 1 yıl ceza almış ve hükmün açıklanması geri bırakılmış.

Yine bu avukatın terör propagandası yapmaktan hakkında işlem yapılmış. Bu avukat İstihbarat başkanlığında görev yapan daha sonra eğitimi sonrası Savcı olarak Konya dâhil bazı illerde görev yapan ve FETÖ/PDY kapsamında gözaltına alınan tutuklanan ve meslekten ihraç edilen kişiyi yanında kayıt dışı çalıştıran kişi…

Sen bunları yaparken iyi ama Gazete bunları yazınca bas bas bağırıp ‘Başıma bir iş gelirse sorumlusu sizsiniz’ diyor.

Sen bunları yapmadın mı demezler mi adama sen yaptıkların için suçlu olmayacaksın biz bunları açıkladık diye mi suçlu olacağız.

Rahmetli Nur içinde yatsın Erbakan hocanın tabiri ile hadi ordan hadi ordan Sen,  kalleşçe tetik çeken 7 cana kıyan o caninin yaptığı katliamı hizmet ettiğin yerler için kullanacak, Ülkede etnik bir çatışma çıkarmaya çalışacaksın biz susacağız öyle mi?

Yok öyle iş Abdurrahman Efendi Bu ülke Kürdü, Lazı, Çerkezi, Arnavutu ile TÜRKİYE bu ülkeyi bize kanları, canları ile emanet eden Kürt, Türk, Laz dedelerimizin emaneti…

Kürt’den hain çıkmaz. Kürt’den vatan haini hiç çıkmaz. Hain olan da Kürt olamaz. Kim ki vatana ihanet ediyor yâda onun yanında yöresinde bulunuyorsa Kürt değildir.

Haindir terör örgütlerinin en büyük özelliklerinden biri kuyruğu sıkışınca diğerinden yardım almaktır.

Tıpkı FETÖ’de olduğu gibi FETÖ-PKK terör örgütü mensupları halen birbirine sahip çıkıp destekliyor.

Yerin devlet yanı olmayacak, yerin hak yanı olmayacak yerin Binlerce kişinin katili PKK olacak bu ortada, demezler mi adama bizim günahımız gerçekleri yazmaksa varsın günah olsun birilerinin ayağına bağ olan bu günah bizim başımıza sarık olur.

Gelelim PKK’ya ve Abdullah Öcalan denen Bebek katiline onun yanında yöresinde yer alanda onları destekleyende sempati duyanda haindir,

Bas bas bağırdın sosyal medyada, ‘ başıma bir şey gelirse sorumlusu sizsiniz’ diye ne oldu korktun mu hevaal ?

Yorum Yazın