04 Temmuz 2020
3 dk Okuma
2 yıl önce
Nokta

Yaşlılarda zihinsel karışıklığın nedenlerini, elbette sebeplerini ciddiyetle araştırmak lazım. E tabii böylesi sıkıntılı rahatsızlığa, mutlaka çözüm bulmak da lazım! Pandemi sürecinde patolojik derecede zihin bulanıklığı, sersemleme ve hafıza kaybı, Konyaspor camiasında ileri derecelere vardı zannı olabilir mi, TFF ve kurullarında? ‘Konyaspor’ un adı ve meseleleri telafuz edildiğinde; çeşitli kademelerde görevli Konyalı futbol uzmanları; zihinsel konfüzyon nedenli, sessiz sedasız kalıyor düşüncesi, hakim sanki MHK’da ?

Neden ?

Geçtiğimiz hafta Rize’de Cüneyt Çakır üstadımız, ‘ne sihirdir, ne keramet; maestro düdüğündedir marifet !’ Performansını canlı canlı sergiledi! Rast makamında çaldığı düdük ve cin gibi müdaheleleri sonucu, Horoz’u tık nefes ederken Rizespor’un  entübe halde soluk almasını temin etti hamdolsun. Ayaktopu sağlığı uzmanı Dr Cüneyt Çakır, sıkıntısı olanı kavuşturur feraha takır takır! Şahsım olarak bu başarısından dolayı en kalbi duygularımla, kutluyor, ecel teri dökerek dişleri ‘takır takır’ birbirine vuran Konyaspor acaba ne olacak diye de, düşünüyordum !

Sağ olsun hakem teşkilatı, şahsımı fazla düşüncede bırakmadı ve Fırat Aydınus biraderi İH Konyaspor - Ç. Rizespor maçına atadığını açıkladı!

Steril futbol alemimizde, sekanslama üstadı Fırat Aydınus algoritma işlevini devreye sokacak ve semptomları tespit ederek ; kesinlikle küme düşmeye yakın olan hastaya Fatiha suresi okuma vaktinin geldiğini ilan edecektir.

Nokta.

 

Yorum Yazın