Ertuğrul Dilek

KAS OYUNCU KLAS SONUÇ

09 Nisan 2018
3 dk Okuma
4 yıl önce
KAS OYUNCU KLAS SONUÇ

Şunu belirteyim, Konyaspor slında puan cetvelindeki yeri itibariyle burayı hak eden bir takım olmadığını çeşitli defalar yazdım.

Bu haftaki rakibi Sivasspor iyi bir ekipti. İyi top oynyordu. Özellikle bu takımda da klas isimler var. Burada isimlerini yazmaya gerek yok. Maçın başında iki takımda gol pozisyonları buldu ama, ev sahibi takım iyi kapandı ve rakip takıma gol şansı vermedi. Notlarıma baktığımda  maçın 35 dakikasında iki takımda bol gollük pozisyonlar buldu. Konyaspor’un ilk golünde ETO’nun payınında büyük olduğunu düşünüyorum.

Konyaspor’da dün tüm oyuncular gününde idi  ama, öne çıkanlar her zaman klas olan Skubic, yine futbolun  orkestra şefi ETO   Konyaspor adeta orta alanda mekik dokur gibi dokudu ve  Mehdi,’nin vuruşu, Yine ETo’nun çok usta bir faul atışı, Volkan Şen’in  akıllı atağı ile  Konyaspor bu sezon en farklı galibiyeti  buldu.

Bu oyun ve sonuçla  Konyaspor ligde kalan maçlarda artık daha rahat sonuçlar alabileceğini ve  tehlike bölgesinden süratle uzaklaşacağını sanıyorum.

Yorum Yazın