Serdar USMAN
Serdar USMAN

Gerçekleri doğru tahlil etmeye mecburuz!

15 Aralık 2020
3 dk Okuma
1 yıl önce
Gerçekleri doğru tahlil etmeye mecburuz!

Recep Tayyip Erdoğan…

Ülkemizin cumhurbaşkanı olarak görevini etrafında kıvranan fitnecilere rağmen dimdik ayakta kalarak yürütüyor. Gerçekten başarıyla da yürütüyor.

CHP ve yancılarının iddia ettiği gibi kendisi hırsız falan değil… Bilakis dürüstlük noktasında onlara ders verebilecek kadar zirve noktada olduğundan kuşkum yok.

Birileri etrafından ya da dolaylı yollardan zarar verebilmek için o kadar ileri çıkışlar yapmaktalar ki halkımızın içinden iyi niyetli olan samimi insanları tuzaklarına düşürme uğruna olabildiğince bühtan etmekteler. Bahsi geçen kesimin etrafını boşaltmak için ve saflarına çekip, oylarını alabilme uğruna olmadık yalan, dolan, iftiralarla ülkemizin belki de bugüne kadar önüne gelmiş olan medeniyet dahisi yiğit bir insanı yok edebilme, halkın gözünden düşürebilme uğruna yemedikleri herze kalmıyor.

Eğer zamanında gerekli önlemler alınıp bunların medyada ki oluşturdukları algı kaynaklı çözüm stratejileri çökertilmeseydi, bugün durum daha farklı olurdu. Bakmayın siz onların yandaş medya safsatalarıyla halkı galeyana getirerek oy devşirme çabalarına…

Recep Tayyip Erdoğan, etrafında gerçekten güvenebileceği muhteşem bir ordu tesis etmiş. Bu ordu sadece içimizde ki cuntacı, mandacı kesime ayar vermekle kalmıyor aynı zamanda uluslararası arenada da diğer ülkelere sert yumruk göstererek hadlerini bilmelerini sağlayacak girişimleriyle, bizi oyuncak gibi oynayan yabancıların ezberlerini bozabilmektedir.

Sizlerden bir ricam olacak.

Erdoğan’a sahip çıkın. Bu vatanın geleceği için, çoluk çocuğumuzun maslahatı için lütfen diğerlerinin inandırıcı biçimde lanse ettikleri tuzakların farkında olun.

AK Parti içinde de elbette kendini, haddini bilmez kesimler, fırsatçılar, yiyiciler olmuştur. Onlardan hiçbir şekilde kurtulamazsınız.

Asrı Saadet’te Efendimiz (sav)’in ordusu içinde de müslüman görünümlü kefereler ya da münafıklar yok muydu?

Elbette vardı.

Peki, bitecek mi?

Hayır, bitmeyecek. Birinin başını ezseniz diğer yönden diğerinin başı fırlayacak, onu ezseniz yine çıkacak yine çıkacak. Bu teselsül asla bitmeyecek.

O yüzden pirelere kızıp ta yorganı tümden yaktığınız zaman işte bu Kemalist geçinen, kendilerini ülkenin meşruları gören, içki masalarında vatan milletin dertlerinden bihaber güruhun sahte çıkışlarına meydan verilmemeli. Onları destek vermeyerek yerle bir edin.

AK Parti teşkilatları benim için nedir biliyor musunuz?

Ülke kanunlarımıza göre bir parti kurulduktan sonra şehirlerde örgütlenme tesis etmekle mükelleftir. Bir nevi partinin o şehirde ki danışma masasıdır. Koskoca ülkeyi tek bir merkezden idare etme şansınız olamaz. Eğer böyle bir durumda başarılı olunsaydı, devasa markalara farklı güzergahlarda şubeler açarak gücünü ortaya koymak zorunda kalmazlardı. Daha çok seçim zamanlarında varlığı hissedilen teşkilatların içinden birilerine kızarak yorganı yakmayın.

Ana amaç, en önemli noktada ki kilit isim Erdoğan’ın ardında destek olduğu gerçeğini hafızalara kazımaktır.

Hiç unutmam! Bir dostumun kişisel bir sorununu çözmek amacıyla ricası üzerine AK Parti Konya İl Başkanlığı’na gitmiş, o günkü nöbetçi üye aynı zamanda asker arkadaşımla bir görüşme yapma bahtsızlığı yaşamıştım. Kıytırık bir yönetim kurulu üyesinin tavır ve davranışları, bulunduğu noktayı fazlasıyla önemsediği  ve hatta birileri tarafından önemsendiği gibi algıladığı için saklayamadığı kibriyle muhatap olunca hemen ayrılmak zorunda kalmıştık.

Bakınız o an karşımızda Sayın Erdoğan olsaydı olanca mütevazılığıyla konuyu çözmeye odaklanır ve işimizi çözerek bizi uğurlardı. Şişmiş ego emareleriyle muhatap olmazdık.

Lütfen bu noktadan hareketle bulunduğunuz yerde ki teşkilat üyelerine kızıp ta yanlış tercihlere yönelmeyin.

Bizim amacımız ülkemizin bütünlüğü ve emperyalistlere karşı dimdik durabilen bir liderin varlığını sonuna kadar muhafaza edebilmektir.

Zor dönemlerden geçiyoruz. Böylesi karışık bir dönemde memleketimizn başında sayın Erdoğan’ın olması büyük bir nimet. Eğer CHP iktidarda olsaydı bugün Amerika’ya Başkan seçilen Biden’e kadar şikayette bulunarak aşağılık bir tavra imza atan birilerinin oyuncağı olmaya devam eder, adım adım hedefine kilitlenen emperyalistlerin oyunun son perdeleri olan Suriye, Irak, Libya, Doğu Akdeniz, Kıbrıs gibi milli egemenliğimizi doğrudan ilgilendiren konularda bizi bir Irak, bir Suriye, bir Libya’dan farklı son beklemezdi.

Gelişmeleri iyi tahlil etmelisiniz.

CHP ve yancılarını çözerek oyunlarını yüzlerine patlatmalısınız.

Unutmayalım! Tek bir vatanımız var.               

Yorum Yazın