Ahmet ÖZER
Ahmet ÖZER

Eşcinsel sapkınlara destek sırası

26 Eylül 2022
3 dk Okuma
2 ay önce
Eşcinsel sapkınlara destek sırası

İnsanlığın başına bela olan LGBT / eşcinsel sapkınlığı ülkemizde de nerdeyse her gün meydanlara çıkarak sözde özgürlük adına onursuzca yürüyüşler düzenliyorlar.

Bu ahlaksızlığın amacının aile yapısı ve gençliğini bozmayı olduğu ve bu nedenle finanse edildiği biliniyor. Bu nedenle de içerde ve dışardan büyük destek görüyor.

Türkiye’deki LGBT’li sapkınları 14 ülke ve 59 STK tarafından fonlandığı ortaya çıktı.

Türkiye’deki ise bazı şirketler ile CHP’li belediyeler de LGBT’li örgütleri finanse etmeyi “görev” biliyor.

“Kaos Gey ve Lezbiyen (KAOS GL) Kültürel Araştırmalar ve Dayanışma Derneği” adlı yapı eşcinsel örgütler için fon rehberi hazırlayarak para alabilecekleri adresleri yayınladı.

Bu listeye göre 22’si ABD, 12’si Hollanda, 8’i İngiltere, 3’ü Almanya ve 2’si Fransa’da.

Türkiye’de ise ABD, Almanya, Danimarka, Fransa, Hollanda, Kanada, Norveç, İngiltere ve İsviçre büyükelçilik veya konsolosluklar yer aldı.

Rehberde, fon alınabilecek kurumlar arasında CHP’li Beşiktaş, Kadıköy ve Şişli belediyeleri de sıralandı. Yani bizim vergilerimizi sapıklar için harcıyorlar.

Batı’nın amacı belli ve Batı görevini yapıyor. Peki, kurulduğu günden bu yana İslam’a ve Müslümanlara düşmanlığı ile şöhret bulan CHP ne yapıyor. Elbette o da görevini yapıyor ve aile yapımızı dinamitliyor. Aile bakanın arka çıktığı ve Müslümanların çoğunun sessiz kaldığı bir zamanda CHP’yi suçlamak çok da haklı sayılmaz değil mi?

Bu sapkınlığa elbette sadece CHP destek vermiyor. CHP’nin dışında kendilerine sözde aydın, sanatçı, siyasetçi ve yazar diye tanıtan bu millete yabancı ve hatta düşman unsurlar da sapkın destek vermektedir.

Allah c.c. Eşcinselliği haram kılmıştır ve bununla ilgili Kuran-ı Kerim’de birçok ayette Müslümanları uyarmıştır.

İslam, zinanın yanı sıra bütün çeşitleriyle eşcinselliği de açıkça yasaklamıştır. Kur’an-ı Kerim’de eşcinsel ilişkinin çok çirkin bir fiil olduğu ve Allah’ın koyduğu sınırları çiğnemek anlamına geldiği açık ve kesin bir şekilde ortaya konmuştur (Nisâ 4/ 15-16; A’raf, 7/80-84; Şuarâ 26/161-175).  Kur’an’dan önce indirilen kutsal kitaplarda da aynı hükümler yer almış ve bu eylemlerin büyük bir günah ve ahlaksızlık olduğu belirtilmiştir

Çocukların LGBT dayatmasından korunması için İstanbul Saraçhane Parkı'nda LGBT’ye karşı Büyük Aile yürüyüşü adında büyük bir yürüyüş düzenlendi.

Yürüyüşe katılan çok sayıda insan "LGBT kirli elini çocuklarımızın üzerinden çek" diyerek sapkınlığı protesto etti.

Bu yürüyüşten başta bu sapkınlar ve bunları destekleyenler rahatsız oldu çünkü millet uyanmaya başlamış ve çocuklarını korumak ve toplumu bilinçlendirmek için önemli bir adım atmıştı. Ancak bu yürüyüşten rahatsız olanlardan biride bu ülkenin aile yapısını korumakla görevli olan bir bakan da rahatsız olanlar arasında yer aldı ne yazık ki.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık yapılan bu yürüyüş için "Büyük Aile Buluşmasını" "Nefret söylemini yanlış buluyorum" diyerek tepki gösterdi.

Peki, Bakanı sormak isteriz: Bu ahlaksızları her gün sokaklarda edepsizce yürümeleri gençliğimizi hedef alması nefret değil de çocuklarını korumak için eylem yapmak mı nefret söylemi oluyor?

Sahi siz gerçekten aile bakanı mısınız? Aile Bakanı’nın görevi aileyi korumak mı yoksa aileye dinamit koymak isteyenleri korumak mı?

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sapkınlığı yaymaya çalışan kesimlere karşı acilen önlem alması ve Müslüman Türk milletinin aile yapısını koruması gerekmektedir.

E-mail: aozer42@gmail.com

Yorum Yazın