Ahmet ÖZER
Ahmet ÖZER

Ancak bu kadar alçalabilirsiniz.

07 Şubat 2022
3 dk Okuma
7 ay önce
Ancak bu kadar alçalabilirsiniz.

Cumartesi günü Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın twitter’dan kendisi ve eşi Emine Erdoğan’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığı yönünde paylaşımda bulundu.

 “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz. ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu paylaşımından sonra içlerindeki kini kusan şeklen insan kılıklı bir güruh hakaret ve beddua etmeye hatta ölmesi için inanmadıkları Allah’a dua etmeye bile başladılar.

Bu ülkenin bir kesiminin Erdoğan’a düşmanlıklarının sebeplerini hepimiz biliyoruz.

Menfaatleri uğruna yapanlar ya da Erdoğan’ın inandığı Allah’a inanmamalarından kaynaklandığını biliyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne zaman hakkında hasta diye bir haber çıkarsalar bu ahlaksız insan müsveddeleri hemen Beddua seanslarına başlarlar ama sonuçta ömrü veren Allah’tır ve yine alacak olanda ancak O dur.

Bunların beddua seanslarını bu millet daha öncede duymuştu ancak Allah cc. Bunların beddualarını kendi başlarına verdi helak oldular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın rahatsızlığı sebebi ile geçmiş olsun dileklerini iletenlerin hepsine tek tek teşekkür etmiştir.

Bir insanın rahatsızlığı üzerinden böyle alçalanlar için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı gereken işlemleri başlatmıştır.

Bir ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı’na hakaret etmek bu ülkede gelenek haline gelmiştir bunun sebebi cezaların caydırıcı olmamasından kaynaklanmaktadır.

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın rahatsızlığı üzerinden yapılan saldırılara bakarak insanın içinde şunu demek geliyor bir insan ancak bu kadar alçalabilir.

Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve Rabbim tez zamanda Şafi ismi şerifi hürmetine acil şifalar versin. Amin.

Yorum Yazın