Ahmet Yıldız
Ahmet Yıldız

AHİM kararı üzerine tavrımız net olmalı, aksine tavır alanları da Türk Milleti, iyi tanımalı!

31 Aralık 2020
3 dk Okuma
1 yıl önce
AHİM kararı üzerine tavrımız net olmalı, aksine tavır alanları da Türk Milleti, iyi tanımalı!

Bu hafta gündem Selahattin Demirtaş’ın tutukluluğunun sona erdirilmesini isteyen AHİM Kararı üzerine oluştu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin AHİM Kararını tanımıyoruz demesi üzerine CHP’liler başta genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere feryat figan etmekteler.

M. Ali Tapramaz Hocam Azerbeycan Karabağ harekâtı üzerine;

“”Ermenistan’a giren İran’dan çıkıyor,

Farkındaysanız Azerbaycan’ın, Türkiye destekli olarak Ermenileri param parça etmeleri, Ermenistan’da karışıklıklar çıkardı. 

Ama Türkiye’ye karşı cepheden saldırı bir şiir bahane edilerek İran’dan geldi...

TÜRKLER ŞAŞIRDI MI ?...

Ebetteki hayır....”

**

Yukarda ki örnek olarak verdiğimiz İran’dır. İran dünden bugüne Türk ve Türkiye düşmanlığını biliyoruz. Ya bizim içimizdekilere ne oluyor? Türkiye AHİM Kararını tanımam deyince yukarda ifade ettiğim üzere CHP genel başkanı başta olmak CHP’liler feryat figan ediyor. AHİM kararını nasıl tanımazsın!

Onların yanında eyreti eyreti duran daha önce hasbelkader bizim içimizden çıkan ve bize benzemez olmuşların durumu ise acıdır.

AHİM Kararı nedir ne değildir Türkiye’ye getirir ne götürür M. Ali Tapramaz hocam çok güzel özetlemiş; 

“”AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ KARARI ÜZERİNE...

Önce; Avrupalılar ''Avrupa İnsan Hakları Mahkemesini '' niye kurdular sorusunun cevabını vermeliyiz ki, konuyu anlayabilelim...

Avrupalılar bu mahkemeyi kurarken iki ana temel ilkeyi gözetmek ve gerçekleştirmek için kurdular. Bunlar.

1- Avrupanın sömürgelerinde kendilerinin aleyhine olan gelişmeleri ENGELLEMEK ve CEZALANDIRMAK...

2- Sömürgelerinde (Türkiye de dahil) kendi adamlarının cezalandırıldığı zaman bu mahkemeyi devreye sokarak adamlarını kurtarmak...

Bu açıklamadan sonra AİHM.nin Selahattin Demirtaşı kurtarmak için aldığı kararı daha doğru ve daha iyi anlarız..

AİHM. Selahattin Demirtaşı kurtarmak için aldığı bu karar ile Türkiye’ye resmen ''Ben seni bölmek istiyorum, bunun için da Selahattin Demirtaşı kullanıyorum, ona dokunamazsın, ona ceza veremezsin'', benim kölem olan sen buna cesaret edemezsin, böyle bir karar almaya, topraklarını korumaya hakkın yok demektedir...

Avrupa aldığı bu kararı uygulamak için içimizdeki bütün adamlarını devreye sokacaktır.

Bu da bizim için büyük bir şanstır...

Seyredin şimdi.

Dinli görünümlüsü, dinsiz görünümlüsü, milliyetçi görünümlüsü, liberal(her şeye müsait) görünümlüsü vs. vs. bütün Avrupa uşakları, bu kararı savunmak için AÇIKÇA veya ÖRTÜLÜ bir şekilde çabalayacaklardır....

İŞTE ONLAR: Avrupanın içimizdeki ajanlarıdır...

İYİ TANIYIN !...

Bu şansı, fırsatı her zaman bulamazsınız....””

Yazısından dolayı Sevgili M.Ali Tapramaz Hocamın emeğine yüreğine sağlık!...Diyerek teşekkür ediyor ve müsaadesiyle paylaşıyorum! 

Ya bir korkum var mı? Derseniz rahip davasına dönmesinden korkarım.

Bunun yanında AHİM kararı turnusol kâğıdı gibi dost düşman ne varsa içimizde olup da kendilerini gizleyenlerin içlerindeki hinliği düşmanlıklarını aşikâr ediverdi. Buradan yola çıkarak necip Türk Milleti oynanan oyunları görerek içi başka dışı başka olanları muhakkak görmeli gerekeni gerektiği zaman yapmalıdır. Öyle değil mi?

Yorum Yazın