Vehbi Özlen Ilgın TSO’da göreve yeniden aday oldu

KONYA
22 Eylül 2022 16:05
Son Güncelleme:22 Eylül 2022 16:05
Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vehbi Özlen, 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan seçimde göreve yeniden talip olduğunu ve başkan adayı olduğunu açıkladı.
Vehbi Özlen Ilgın TSO’da göreve yeniden aday oldu

Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vehbi Özlen, 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde yeniden başkan adayı olduğunu açıklarken; üyelerimizin yeri dönem teveccühleri olması halinde aynı anlayış ve istekle projelerimizi gerçekleştirmeye ve üyelerimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Tüm üyelerimizi seçime davet ediyoruz ” dedi.

Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası seçimi 1 Ekim 2022 Cumartesi günü saat: 10.00-17.0/0 saatleri arasında Ilgın TSO çok amaçlı konferans salonunda yapılacak.

Vehbi Özlen, kimdir

25.06.1971 tarihinde Ilgın’da dünyaya geldi. İlkokulu Ilgın İnönü İlkokulunda, ortaokulu Ilgın İmam Hatip Lisesi orta kısmında ve lise tahsilini ise Ilgın Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye bölümünde tamamlamıştır. Ilgın Tur Turizm Taşımacılık Limited Şirketi ve Kaplıca Ilgın Birlik Turizm Taşımacılık Limited Şirketi şirketlerinin yöneticisi olan Vehbi Özlen evli ve 2 erkek bir kız çocuk babasıdır. 2013 Mayıs ayından bu yana halen Ilgın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. ŞEYMA BIYIKLI

Yorum Yazın