VEDEK Değerlendirme Takımı'ndan Selçuk Üniversitesine ziyaret 

KONYA
23 Kasım 2022 18:48
Son Güncelleme:23 Kasım 2022 18:48
Veteriner Hekimliği Eğitim Kurumları ve Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (VEDEK) Değerlendirme Takımı üyeleri, Selçuk Üniversitesini ziyaret etti.
VEDEK Değerlendirme Takımı'ndan Selçuk Üniversitesine ziyaret 

Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah Eken ve Genel Sekreter Prof. Dr. Kamil Beşoluk ile bir araya gelen VEDEK Değerlendirme Takımı üyeleri ve Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyeleri, akreditasyon ve akreditasyon sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Senato salonunda düzenlenen ziyarete VEDEK Değerlendirme Takımı'ndan Prof. Dr. Barış Sarı, Prof. Dr. Görkem Kısmalı, Prof. Dr. Ali Reha Ağaoğlu, Doç. Dr. Aytaç Akçay, Doç. Dr. İlker Arıcan, Doç. Dr. Ali Gücükoğlu, Veteriner Hekim Dr. Esin Keleşarslan, Veteriner Hekim Kübra Çetin ve Prof. Dr. Gökhan Alpaslan katıldı.

Ziyarete Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyfullah Haliloğlu, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Orhun Dayan, Dr. Öğr. Üyesi Kurtuluş Parlak, Selçuk Üniversitesi VEDEK Komisyon Başkanı Prof. Dr. Ertan Oruç, VEDEK Alt Komisyon Başkanları Prof. Dr. Atilla Şimşek, Prof. Dr. Halis Uğuz, Prof. Dr. Mustafa Garip ile Doç. Dr. Mustafa Selçuk Alataş eşlik etti.

VEDEK Değerlendirme Takımı üyeleri, daha sonra Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy ile görüşme gerçekleştirdi. Haber Merkezi

Yorum Yazın