TÜRSAB' dan, Ufuk Yaşar'a hayırlı olsun ziyareti

KONYA
1 hafta önce
TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan beraberinde, yönetim kurulu üyeleri ve seyahat acentelerinin yöneticileriyle Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü Ufuk Yaşar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi.
TÜRSAB' dan, Ufuk Yaşar'a hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü görevini getirilen Ufuk Yaşar'a hayırlı diyerek, " Şehrimizde turizm sektöründe bilgisi ve tecrübesi olan ve bugüne kadar başarılı görevler yapan arkadaşlarımızdan  Ufuk Yaşar'ın  Grand Millennium Konya Otel'in Genel Müdürü olmasından dolayı kendisini kutlarız. Yeni görevinde başarı dilerken, hayırlı olsun diyoruz. İnanıyoruz ki Grand Millennium Konya Otel'de şehrimizdeki diğer otellerimizle birlikte, turizm sektörünün paydaşlarıyla Turizm ve Seyahat Acentalarımızla Konya'nın turizm sektörünün hizmet kalitesini yükseltecektir. Bunun yanında ülkemiz ekonomisiyle istihdamına olan katkısını da daha yükseklere çıkaracaktır.  Turizmde sektörü olarak işbirliğimizin gelişmesi sayesinde şehrimiz hakkettiği noktaya gelecektir" dedi. 

Grand Millennium Konya Otel Genel Müdürü  Ufuk Yaşar hayırlı olsun ziyaretine gelen TÜRSAB  Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan'a, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Turizm ve Seyahat Acentalarının  yöneticilerine teşekkür etti.  Sadettin Kaleci

Yorum Yazın