Ova Un velileri trafik düzenlemesi istiyor

KONYA
28 Eylül 2022 18:57
Son Güncelleme:28 Eylül 2022 18:57
Şehir merkezinin araç trafiği bakımından en işlek caddelerinden birisi olan şeker caddesinde insan canını önemseyen trafik düzenlemeleri ne zaman yapılacak? Veliler bu konuda yetkililerden biran önce gerekli düzenlemelerin yapılmasını istiyor
Ova Un velileri trafik düzenlemesi istiyor

Özellikle cadde üzerinde bulunan Ova Un ilkokuluna gidebilmek için gün içinde yüzlerce öğrenci ve veli caddeyi mecbur kullanmaktadır.

"Ancak çocuklarımızın canını tehlikeye atan duyarsız sürücüler her an bir tehlikenin habercisi olmaktadır." şeklinde konuşan veliler Yetkililerin Ova Un ilkokuluna geçişi kolaylaştıracak cadde üzerinde gerekli trafik düzenlemesini yapması için bir talihsizlik ya da kaza mı gerçekleşmelidir? Sorusunu sormakta. Velilerden gelen şikayetler üzerinde sorumlu gazetecilik anlayışı ile yaptığımız bu haberin ses getirmesini bekliyoruz. Velilerin ve vatandaşımızın Ova Un okul caddesi için en önemli talepleri Caddeye gerekli olan Trafik Lambası, kasis ve trafik ekipleri olup gerekli düzenlemelerin yapılmasının takipçisi olacağız.

Yorum Yazın