Kulu CHP ilçe başkanlığı etkinlik düzenledi

SİYASET
3 hafta önce
Kulu ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı tarafından partililerin ve gurbetçi vatandaşların katıldığı piknik düzenlendi.
Kulu CHP ilçe başkanlığı etkinlik düzenledi

Değirmenözü piknik alanında yapılan etkinliğe, Cumhuriyet Halk Partisi Konya İl Başkanı Barış Bektaş, İlçe başkanı Ersel Çorum, İsveç Birliği Başkan yardımcısı İhsan Kılıç, Karapınar, Cihanbeyli, Kadınhanı ilçe başkanları gurbetçi vatandaşlar ve partililer katıldı.

CHP İsveç Birliği Başkan Yardımcısı İhsan Kılıç, İsveç seçimleri için Kulu'da sandık kurulacağını belirterek, "Oy hakkı olan hemşerilerimin oy kullanmaya, özelliklede Sosyal Demokrat Partiye oy vermelerini öneriyorum." dedi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ulaştırmayı hedeflediği muhasır medeniyetler seviyesi diye kast ettiğinin somutlaşmış halinin İsveç olduğunu belirten CHP İl Başkanı Barış Bektaş İsveç’in Cumhuriyet Halk Partililerinin hedeflediği hakça paylaşımın somutlaştığı bir yer olduğunu da sözlerine ekledi.

Etkinlik vatandaşlarla siyasilerin piknik sonrası toplu hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından son buldu.

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Tenkit etmek çok kolay benim demekde öyle . Yurt dışında oturup konuşmak pek doğru değil. Buraya gelin yardım edin . Doğrusunu bilenler var onlarla elele verip benlik yapmadan düzeltin bizde sizi alkışlayalım. Konuşmak kolay ama benliyi törpülemek zordur.bunlar Allah için yapılınca güzeldir. Tenkit ettiğiniz sanatçımız bu işleri karşılıksız yapıyor siz beyenmesenizde. Onun gücü ile yürüyor bu iş . Bir ara çekilmişlerdi neler olduğunu gördük. Yapabiliyorsanız halkın kültür seviyesini yükseltin becerebilirseniz seviniriz. Yazarım diye kitap yazan saçma sapan entel Aydın'ım diye ortalıklarda dolaşan insanlarla mücadele edin . Esas onlar sakıncalı ve çok zarar veren insanlar . En iyisi siz onlarla mücadele edin . Bunlar 1. 2. Tane değil çok. Bunları hallederseniz. Her şey daha iyi olur. Yoz insanlar çok . Onları düzeltin. Bu işi iyi bilenler var. Görmemezlikden gelmeyin onlarla elele verip doğruyu bulacağınızdan emin olun.