Konya Teknik Üniversitesinden Petek Plastik AŞ’ye Ziyaret

KONYA
23 Kasım 2022 18:40
Son Güncelleme:23 Kasım 2022 18:40
Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Nuri Çelik ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cemil Sungur, Konya Organize Sanayinde faaliyet gösteren Petek Plastik A.Ş’ nin üretim tesislerini ziyaret etti.
Konya Teknik Üniversitesinden Petek Plastik AŞ’ye Ziyaret

Petek Plastik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Öztürk’ten bilgi alan Rektör Çelik ve beraberindeki heyet, firmanın üretim tesislerini gezerek yetkililer ile eğitim, staj ve danışmanlık alanlarında yapılacak iş birlikleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Osman Nuri Çelik, Petek A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Öztürk’e Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okuluna sağladığı destekten dolayı teşekkür ederek, sektörün ihtiyaçlarına yönelik nitelikli insan kaynağı sağlayabileceklerini belirtti. Proje bazında akademik danışmanlık sunabileceklerini söyledi.

Petek Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Öztürk ise Konya Teknik Üniversite ile her türlü iş birliğine açık olduklarını söyleyerek, Rektör Prof. Dr. Osman Nuri Çelik’e, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarete, KTÜN Kurumsal İletişim Koordinatörü Osman Keskin, Petek Plastik A.Ş Üretim Müdürü Osman Saraç ve Satınalma Müdürü Ali Rıza Zengin de eşlik etti.ŞENGÜL GÜRBÜZ

 

 

Yorum Yazın