Kılıçdaroğlu'na tam destek...

SİYASET
6 gün önce
"Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor" diyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na Konya'dan destek geldi. Konya CHP İl Başkanı Barış Bektaş, Adalet Yürüyüşü lideri Kılıçdaroğlu'nun her zaman yanında olduklarını ve destekçi olmaya devam edeceklerini söyledi.
Kılıçdaroğlu'na tam destek...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılışında partililerine sitem etti.

İzmir’de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partililerine sitem etti. Konuşmasında “Şunu da artık bilmek zorundayım… Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Ama artık karar verelim. Bu hak düşmanlarını beraber yenecek miyiz? Yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum, sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum" diyen Kılıçdaroğlu'na konuşmasından sonra Ankara, İstanbul ve İzmir'den destek geldi. Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu ve Tunç Soyer'den destek verilen Kılıçdaroğlu'da Konya'dan da İl Başkanı Barış Bektaş ve partilileri destek verdi. Bektaş, Kılıçdaroğlu'nun geçmişte olduğu gibi bugün de yanında durduklarını belirterek "Adalet Yürüyüşü liderimize her zaman destek verdik. Bugün de liderimizin yanındayız" diye konuştu.

 

 

Yorum Yazın