Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Kululularla buluştu

KONYA
25 Eylül 2022 18:54
Son Güncelleme:25 Eylül 2022 18:54
Eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya, Konya'nın Kulu ilçesinde "Kendini Yeniden Başlat" ve "Bir Hayalim Var" konulu konferanslar verdi.
Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Kululularla buluştu

Kulu Belediyesi tarafından düzenlenen ve eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya'nın katılımıyla gerçekleştirilen konferans, Kulu Belediyesi Kültür Merkezi Merkezi salonunda yapıldı.

Konferansın açılış konuşmasını Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver yaptı. Ünver konuşmasında, "Kulu Belediyesi olarak bu şekildeki aktiviteleri yapmaktan gurur duyuyoruz. Salonumuzu dolduğunuz için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum." dedi.

Gün içerisinde Öğretmen, Ortaokul 8. ve Lise 12. sınıf öğrencileri ile buluşan Yazar Kapaklıkaya, akşam saatlerinde ise vatandaşlarla bir araya geldi. Kululular, çocuk eğitimi konusunda örnekler ve kendi yaşamından kesitler sunan Kapaklıkaya'nın konferansına yoğun ilgi gösterdi.

Konferansın sonunda Başkan Ünver, Kapaklıkaya'ya teşekkür ederek, günün anısına hediye takdim etti.

Düzenlenen konferansa; Kulu Kaymakamı Ramazan Polat, Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, kurum amirleri, siyasi parti başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.  Kapaklıkaya, konferans sonunda kitaplarını imzaladı.

Yorum Yazın