Bora’ya hayırlı olsun ziyareti

KONYA
6 gün önce
Konya Vergi Daire Başkanı olarak göreve atanan ve şehrimizde göreve başlayan Recep Bora’ya Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Bora’ya hayırlı olsun ziyareti

Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulunda Vergi Başmüfettişi olarak görev yapan, bürokraside de çeşitli görevlerde bulunan Recep Bora, son olarak Hazine ve Maliye Bakanlığında danışmanlık ve idari görevlerde bulunmakta iken, Konya Vergi Dairesi Başkanı olarak Konya’ya atanmış ve şehrimizde göreve başlamıştı.

Hazine ve Maliye Bakanlığında danışmanlık ve İdari görevlerde bulunmakta iken, Konya Vergi Dairebi Başkanı olarak atanan Recep Bora’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer Konya Vergi Daire Başkanı Recep Bora’yı makamında ziyaret ettiler.

Selçuklu İlçe Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Konya Vergi Daire Başkanı olarak göreve başlayan Recep Bora'ya yeni görevinde başarılar diliyorum “ dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya Vergi Dairesi Başkanı Recep Bora” Hep birlikte Konya için çalışacağız, Birlik ve beraberlik ise hem ülkemize, hem de Konya'mıza hayırlar getirecektir” dedi. ŞENGÜL GÜRBÜZ

Yorum Yazın