Başkan Tutal’dan Davet

KONYA
28 Eylül 2022 14:47
Son Güncelleme:28 Eylül 2022 14:47
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan İstanbul Konya Günleri’ne İstanbulluları davet etti.
Başkan Tutal’dan Davet

Başkan Tutal, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan İstanbul Konya Günleri’nde Seydişehir’in yöresel ürünlerinin, kültürel değerlerinin ve doğal güzelliklerinin tanıtılacağını kaydetti.

Atatürk Havalimanı Bakırköy Kaymakamlığı Yanında 29 Eylül günü açılışı gerçekleştirilecek olan fuara Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, tüm İstanbulluları ve İstanbul’da yaşayan Seydişehirli hemşehrilerini Seydişehir Belediyesi standına davet etti.

Seydişehir’in yöresel ürünlerinin, doğal güzelliklerinin ve kültürünün ulusal anlamda tanıtmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Tutal, “29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Atatürk Havalimanı yanında bulunan fuar alanında Seydişehir’imizi her yönüyle tanıtmaya devam edeceğiz. Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenecek olan “İstanbul Konya Günleri” fuarında yer alan standımızda tüm hemşehrilerimizi çay içmeye davet ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yazın

Yorumlar

  • ya bunlar yapıldımı yoksa 7 yıldır bekledıgımız lın hayalı mı ?
  • sayın başbakanım artık kadro istiyoruz
  • boş haber bunlar
  • hep ayni hikaye bos tatavat bunlar en iyisi bu isi birakmak galiba birakanlar memnun cunku